شرکت صنعتی و تولیدی انرژی موتور در گذر زمان

اکنون

نمایندگی انحصاری بیش از 10 برند مطرح

امروزه شرکت انرژی موتور با دارا بودن نمایندگی انحصاری بیش از 10 برند مطرح دنیا در زمینه محصولات ورزشی از جایگاه ویژه ای در عرصه ورزش ملی و بین المللی برخوردار است.
1390

نمایندگی انحصاری برند جاینت

در سال 1390 شرکت انرژی موتور به عنوان نماینده انحصاری برند جاینت معرفی گردید . این شرکت بزرگترین تولید کننده دوچرخه با کیفیت در دنیا می باشد که سالیانه بالغ بر 7 میلیون دوچرخه تولید میکند. شرکت انرژی موتور تنها نماینده جاینت در دنیا ست که مجوز مونتاژ این دوچرخه ها را در کشور خود دارا می باشد . تمامی دوچرخه های جاینت مونتاژ شده در ایران دارای تایید یه کنترل نهایی از جانب جاینت تایوان است .
1382

آغاز فعالیت شرکت صنعتی و تولیدی انرژی موتور

تجارتخانه نیکبخت در پی موفقیت های روزافزون خود در سال 1382 و با شروع فعالیت در زمینه تولید موتورسیکلت به شرکت صنعتی و تولیدی انرژی موتورتبدیل شد .
1360

همکاری با شرکت کوهارا ژاپن

تجارتخانه نیکبخت پس از واردات دوچرخه بچه گانه در جستجوی کارخانه معتبری جهت تولید دوچرخه های خود به مارک قناری توانست همکاری خود را در این زمینه با کارخانه کواها را ژاپن آغاز نماید .
1350 - 1338

اخذ نمایندگی های معتبر جهانی

در سال 1338 با اخذ کارت بازرگانی شروع به واردات در این حوزه نمود . تجارتخانه نیکبخت طی سالیان متوالی و در نتیجه فعالیت های خود در زمینه تولید و مونتاژ دوچرخه و موتورسیکلت و قطعات دوچرخه و موتورسیکلت تا سال 1350 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری برند های معتبری چون هارلی دیویدسون ، بوگاتی و پژو در زمینه موتورسیکلت و لاستیک ودوچرخه بچه گانه بریجستون و کانتینتنال گردید .
1325

تجارتخانه نیکبخت

تجارتخانه نیکبخت در سال 1325 توسط آقای جعفر نیکبخت فعالیت خود را در زمینه دوچرخه و لوازم دوچرخه در خیابان ناصرخسرو آغاز نمود.
Top