Scroll to top

شروع همکاری آکادمی ملی فراز شکری و شرکت انرژی موتور

شروع همکاری آکادمی ملی فراز شکری و شرکت انرژی موتور

آکادمی قهرمان ملی فراز شکری ایده ای برگرفته از ۱۷ سال دوچرخه سواری در سطح حرفه ای فراز شکری دارنده ۹ مدال طلای قهرمانی کشور، مدال برنز تیم ریلی قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ و اولین و تنها دارنده مدال انفرادی بزرگسالان به رنگ  نقره در رشته کراس کانتری المپیک ۲۰۱۸ قهرمانی آسیا می باشد.

با توجه به سه سال لژیونری ایشان در تیم های اروپایی و همچنین اسپانسری ۷ ساله شرکت انرژی موتور در طی سال های ورزشی ایشان به همراه بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران در حال حاضر، نشان دهنده تجربه ای وسیع و به روز شده برای افتتاح آکادمی مدرن جهت انتقال اطلاعات و تجارب از سطح مبتدی تا پیشرفته خواهد بود.

این آکادمی با کادری مجرب مطابق با استانداردهای روز اروپا برای تربیت بدنی، فکری و شخصیتی مشتاقان این رشته در هر سطح و رده سنی، از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین سطوح با همکاری شرکت انرژی موتور(جاینت ایران) پذیرای شماعلاقمندان دوچرخه سواری برای لذت بردن بیشتر از این ورزش، می باشد.

با هدف فرهنگ سازی ورزشی و گسترش ورزش پاک، مواردی چون:

✅ انتخاب دوچرخه مناسب

✅ پیدا کردن سایز مناسب

✅ انتخاب زین مناسب

✅ تنظیم کردن حالت سواری

✅ انجام تست های پاور

✅ آنالیز دقیق توانی و قلبی ورزشکار

✅ طراحی دقیق تمرینات دوچرخه سواری

✅ برنامه غذایی و بدنسازی

و….

با در اختیار داشتن ابزار به روز در محیط بی نظیر فروشگاه انرژی موتور (جاینت مرکزی) به آدرس: تهران، خیابان کارگر جنوبی، بالاتر از میدان قزوین، پلاک ۵۴۲، برای شما عزیزان فراهم شده است.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به پیج اینستاگرامی https://instagram.com/faraz_academy.ir مراجعه نمایند.

Post a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.